Hakkımızda - Mavi Kiraz Gıda: Hassas Tüketim Malları
500 TL ve üzeri kargo bedava...

Hakkımızda

MAVİ KİRAZ

Hekim yeminine adını veren Hipokrat’ın ünlü sözü 'İlaçlar gıdanız değil, gıdalarınız ilacınız olsun” biçimindeki özdeyişi, çağımızın koşullarında artık daha büyük bir anlamı içinde barındırıyor. Uzmanlar, sağlıksız gıdaların birçok hastalığın oluşumunda baş etken olduğuna dikkat çekiyor. Yine aynı şekilde doğru beslenmenin hastalıkları önlemede, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmede büyük rol üstlendiği artık herkesçe biliniyor.

Berrak gökyüzünün ve engin denizlerin rengi mavinin, zengin vitamin ve antioksidan içeriği sebebiyle, sağlıklı gıdanın sembolü meyvelerden kirazın adını alan kuruluşumuz,  kavram kargaşası ve kafa karışıklığının fazlasıyla yaşandığı sektöre, güven dolu bir soluk getirmek için yola çıktı. 

 

İLKELERİMİZ

1-    Mavi Kiraz etiketi taşıyan tüm ürünlerin hammaddeleri imalat için en uygun yörelerden elde edilir.

2-    Üretim aşamasında hijyen koşullarına azami hassasiyet gösterilmesi esastır.

3-    Ailelerin, çocuklarıyla birlikte güven içinde tüketebilecekleri, doğru beslenme için gerekli ürün menülerinin oluşturulmasına özen gösterilir. 

4-    Ürünler, sağlıklı koşullarda, sağlıklı ambalajlarda satışa sunulur. Ambalajlarda ürüne ilişkin bilgilere yer verilir.

5-    Tüketici memnuniyeti, Mavi Kiraz’ın yüzde yüze ulaşmayı hedeflediği önemli bir kriterdir.

 

HEDEFLERİMİZ

1-    İnternetten alışveriş pratiğine uygun bir sistem oluşturarak, ürünlerin kapınıza teslimini sağlamak

2-    Çocukların okullarda katkı maddesi içermeyen besinlere rahat ulaşabilmesi amacıyla, buna uygun mini ambalajlı ürünleri, tüketime sunmak

3-    Özel yemek sosları ile özel menülerin hazırlanmasına katkı vermek

 

4-    Ürünlerin mutfakta kavanoza boşaltmadan tüketimine yardımcı olmak